Kredi Kartı ile Altın Alma

Borçsuz bir hayat yaşamak pek çoğumuz için bir efsane olsa da yatırım yapan yatırım yapmak için parası olan oldukça fazla insan var. Bazıları ise, yatırım yapmak için borçlanmayı tercih edip kredi kartı ile taksitli bir şekilde altın alıyor. Altın uzun vadede çok yükselebildiği için taksit ile alınan kredi kartları gerçekten de çok işe yarayabiliyor. Bundan beş sene önce 10 bin TL ödenerek alınmış bir altın bugün 35-40 bin TL değere ulaştı, bu nedenle eğer ki yapacağınız borçlanma sizi üzmeyecek kadar sorun olmayacak seviyede ise, kredi kartı ile altın almak gerçekten de mantıklı olabilir, peki kredi kartı ile altın almak mümkün mü? Kredi kartı ile altın nasıl alınır?

Garanti Bonus

Garanti Bankası kredi kartı ile taksitli bir şekilde altın alma imkânı sunuyor, ancak en fazla 4 taksit yapılabiliyor ve ayrıca vade farkı alınarak yani faizli bir şekilde altın almanızı sağlıyor. 10 bin TL’lik bir altın için, 4 aylık vadede ortalama 600 TL civarında bir faiz ödemesi söz konusu olabiliyor. Ancak kendi birikimleriniz ile altın alamıyorsanız, bu şekilde borçlanarak altın almak mantıklı bir girişim olabilir, nasıl olsa altın uzun vadede her zaman faizden fazla yükselmiştir.

Maximum Kredi Kartı

Maximum kredi kartı da 4 taksitle altın almanızı sağlayabilir. Maxiumum kredi kartı vade farkı alınarak 4 aylık vadede altın sahibi olmanızı sağlayabilir. Maximum kredi kartı ile altın alma için, kredi notunuzun yeterli seviyede olması gerekmektedir. Yeterli seviyede kredi notu bulunan kişiler vade farkı ödemesi yaparak altın alabilir.

Card Finans

 Card Finans da vade farkı ile altın alınabilen kredi kartlarından biridir, sadece 4 taksit imkânı sunan kredi kartı, kısa sürede sizi altın sahibi yapabilir, 4 aylık vade için alınacak faiz oranı yüzde 5 ile 10 arasında değişkenlik gösterebilir, en doğru bilgiyi almak için mutlaka bankanızı ziyaret ediniz.

HSBC

HSBC de taksitle altın alımı sağlayan bankalardan biridir. HSBC Bankası kredi kartını kullanarak sizlerde 4 ay vade ile altın alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Altın Alma