Garanti Pay Nedir?

Garanti Bankası Bonus Card kredi kartını kullanan müşteriler, Bonus Flash adlı mobil uygulama üzerinden, hızlı ve güvenli şekilde online alışveriş yapmaktadır. Bonus Flash uygulamasını müşterisi olan kişiler, Garanti Bankası ile anlaşması olan internet sitelerinde kart bilgilerine paylaşmadan kolay ve güvenli şekilde alışveriş yapabilirler. Garanti Pay sistemi sayesinde, kart bilgileri tamamen güven altında tutulmakta ve kişilerin alışveriş deneyimi daha kolay hale getirilmektedir.

Alışveriş yapılan internet sitesindeki ödeme işlemleri için tercih edilen Garanti Pay seçeneğiyle, ödeme işlemleri daha kolay şekilde tamamlanmaktadır. Garanti Bankası’nın müşterilerine özel olarak hazırladığı Garanti Pay sistemi ile online ortamda gerçekleşebilecek kart ya da banka hesabı erişimleri tamamen kontrol altına alınmış ve güvenlik duvarıyla koruma altına alınmıştır. Garanti Bonus uygulaması ve Garanti Pay sistemi hakkında detaylı bilgi almak için yazı içerisindeki başlıkların incelenmesi yeterli olacaktır.

Garanti Pay Nasıl Kullanılır?

Garanti Pay kullanımı ile online şekilde kolay ve güvenli alışveriş yapmak için gerekli işlemler, aşağıda adım adım açıklanmıştır:

 • Garanti Pay kullanımı için anlaşması bulunan internet sitesinde, istenen ürünler sepeti eklenmelidir. Sepete eklendikten sonra, satın alınacak ürünler için ödeme işlemi başlatılmalıdır.
 • Ödeme sayfası açıldıktan sonra, ödeme seçenekleri içerisinden “Garanti Pay” işlemi tercih edilmelidir.
 • Garanti Pay ödeme modeli tercih edildikten sonra, ödeme sayfasında talep edilen bölüme, cep telefonu numarası ve Garanti Pay için kaydedilen T.C. kimlik numarası girilmelidir.
 • Bonus Flash uygulamasına gelen Garanti Pay bildirimine tıklanarak, ödemenin gerçekleştirilmek istendiği Garanti Bonus kredi kartı seçilmelidir.
 • Bonus Flash uygulaması için belirlenen giriş parolası doğrulandıktan sonra, Garanti Pay ödeme modeli onaylanmalı ve ödeme işlemi birkaç saniye içerisinde tamamlanmalıdır.
 • Bonus Flash uygulamasından, Garanti Pay alışverişi için bildirim alınmadığı durumlarda, Bonus Flash uygulamasının açılması ve ödemeler bölümü üzerinden, Garanti Pay ile ödeme seçeneğine tıklanması gerekir. Garanti Pay ödeme modeli tercih edildikten sonra, gerçekleştirilen ödeme için onay verilebilir.

Garanti Pay ve Bonus Flash Uygulamalarının Avantajları Nelerdir?

Garanti Pay ve Bonus Flaş uygulamalarının kullanımıyla elde edilen getiriler, aşağıda detaylı şekilde ele alınmıştır:

 • Garanti Pay uygulamasının kullanımı, banka kartı bilgilerinin online alışverişlerde gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.
 • Online alışverişlerin, Bonus Card kullanımıyla daha kolay ve daha hızlı şekilde gerçekleştirilmesi için, Garanti Pay ve Bonus Flash uygulamaları birbirine entegre şekilde çalışmaktadır.
 • Kredi kartı ve banka kartı bilgilerinin herhangi bir online ortamda paylaşılma gereksinimini ortadan kaldıran Garanti Pay uygulaması, kart bilgilerinin çalınması ya da hesap bilgilerini erişilmesi risklerini tamamen engellemektedir.
 • Bonus flaş sistemi sayesinde, Garanti Bankası ve Bonus Card anlaşması bulunan siteler üzerinden, hızlıca online alışveriş gerçekleştirilebilir.
 • Online alışverişlerde kart bilgisi ve adres bilgisi girişlerinin gereksinimi ortadan kaldırılarak, alışverişlerin daha hızlı sonuçlanması ve yanlış bilgi giriş riskinin ortadan kaldırılması mümkündür.
Garanti Pay Nedir?