Garanti Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri sistemi üzerinden, direk bağlanma seçeneği kullanılarak müşteri temsilcisine ulaşım sağlanabilir. Bankacılık işlemleri için talep oluşturulan müşteri hizmetleri sistemi, sesli yanıt sistemi ve müşteri temsilcisi olarak, iki ayrı kategoride hizmet vermektedir. Müşteri temsilcisi ile doğrudan iletişime geçmek ve sesli yanıt sistemindeki yanıt bölümlerine atlamak için, direk bağlanma seçeneği hizmete açılmıştır. Garanti müşteri hizmetleri direk bağlanma seçeneği kullanılarak, sesli yanıt sisteminde yer alan farklı bölümlerde zaman kaybetme gereksinimi ortadan kaldırılır. Sesli yanıt sistemi kullanılarak, otomatik ödeme talimatı ya da kredi kartı ve banka kartı gibi işlemler için hızlı ve sorunsuz işlemler gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası müşteri hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için yazı içerisindeki başlıkların incelenmesi yeterlidir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma İşlemleri

Garanti müşteri hizmetleri ulaşmak için 444 0 333 ya da 0(850) 222 0 333 iletişim numarası kullanılmalıdır. İletişim numaraları kullanılarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçildikten sonra, sesli yanıt sistemi üzerinden yapılmak istenen işlemler seçilmeli ve “1” butonuna tıklanmalıdır. Müşteri temsilcisiyle doğrudan iletişim kurmak için “3” tuşlaması yapılmalı ve ardından “5” tuşu kodlanmalıdır. Gerekli kodlamalar adım adım gerçekleştirildiğinde, doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçilecektir. Müşteri temsilcisi ile irtibat kurulduktan sonra, yapılmak istenen işlemler hakkında bilgi alınabilir ve gerekli alanlarda kodlamalar gerçekleştirilebilir. Sesli yanıt sistemi yerine, müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek isteyen kişiler, direk bağlanma kodlarını kullanabilir ve yapmak istedikleri işlemler için doğrudan yönlendirilebilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinin Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası alternatif bankacılık kanallarından bir tanesi olan müşteri hizmetleri, bankacılık işlemlerinin tamamını gerçekleştirecek alanlar arasında yer almaktadır. Müşteri hizmetleri, online bankacılık ve mobil bankacılık kanallarının bir üst modeli olarak kullanıma açılmıştır. 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilciliği seçeneği sayesinde, banka üzerinde yaşanan tüm problemler için gerekli talepler oluşturulmaktadır. Banka şubesi görevlilerine sadece mesai saatlerinde erişim sağlanırken, müşteri hizmetlerinde yer alan danışmanlara, gün ve saat sınırlaması olmaksızın ulaşılabilir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Üzerinden Yapılabilen İşlemler Nelerdir?

blank

Garanti BBVA müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilen işlemler, aşağıda liste halinde ele alınmıştır:

  • Müşteri hizmetleri üzerinden, kredi ve kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir.
  • Kredi ve kredi kartı başvuruları için sorgulama yapılabilir.
  • Kart işlemleri için doğrudan talep oluşturulabilir.
  • Online ve mobil bankacılık sistemlerinin şifre işlemleri gerçekleştirilebilir, bloke kaldırma talimatı verilebilir.
  • Kart şifresi için yenileme ya da şifre alma işlemi yapılabilir.
  • Fatura ödemesi yapılabilir ya da otomatik ödeme talimatı oluşturulabilir.
  • Kredi ve kredi kartı taksit ödemesi gerçekleştirilebilir.
  • Hesap bakiyesi sorgulanabilir ve hesap işlemlerinin tamamı için talimat oluşturulabilir.
  • Hesaplar üzerinden Eft ve havale talimatı oluşturulabilir.
  • Kredi kartı bakiye işlemleri gerçekleştirilebilir.
Garanti Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?