En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

En çok bonus ödeyen kredi kartları, kredi kartları tüketicilerin daha fazla harcama yapabilmelerini sağlamak ve harcadıkları paralardan tasarruf edebilmeleri için bonus puan adı verilen bir sistem çıkarmışlardır, buna göre belli başlı bazı harcamalara karşılık elde edilen bonuslar, yeniden harcanmak koşuluyla kullanılabiliyor. En fazla bonus veren kredi kartları da tüketicilere vermiş olduğu bonuslarda cimrilik yapmıyor ve en çok bonusu almalarını sağlıyorlar. Peki en fazla bonus veren kredi kartları hangisidir?

  1. Garanti Bankası Bonus
  2. Akbank Axess Kart
  3. Denizbank Bonus Kart
  4. Yapı Kredi World Kart
  5. QNB Finansbank CardFinans
  6. İş Bankası

Garanti Bonus Kart

 Türkiye’nin en büyük özel bankalardan biri olan Garanti Bankası, restoranlarda yapılan her temassız kart alışverişi için yüzde 10 bonus fırsatı sunuyor, bu bağlamda 100 TL’lik bir restoran harcaması için 10 TL, 500 TL restoran harcaması için 50 TL bonus kazanabilirsiniz. DR’dan yapılan her 200 lira ve üzeri alışveriş için de 50 TL bonus fırsatı sizleri bekliyor, söz konusu bonus sadece DR mağazasında geçerlidir.

Akbank Axess Kart

Akbank da oldukça yüksek bonus veren bankalardan biridir. Akbank’ın üye iş yerlerinde yapılacak olan 150 TL ve üzeri giyim alışverişlerinde ekstra iki taksit avantajı sizleri bekliyor. Bu bağlamda 150 TL ve üzeri her giyim alışverişi artı 2 taksit olarak alınabiliyor. Tüm bunlara ek olarak en çok bonus ödeyen kredi kartları arasında yer alan Axess Kart, 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerde yüzde 25 chip para ödüyor, yani 500 TL’lik alışveriş için 125 TL chip para, 200 TL alışveriş için ise 50 TL chip para kazanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Kart, en çok bonus ödeyen kredi kartları listemizde yer alıyor, söz konusu kredi kartı ile yapılmış olan 200 lira ve üzeri her alışverişinizi ekstra iki taksit yapabilirsiniz, örneğin 400 liralık bir harcamayı 6+2 taksit veya 4+2 taksit şeklinde alabiliyorsunuz. Ayrıca tüm bunlara ek olarak, üye işyeri farketmeksizin, World kart ile yapılmış olan tek çekim tüm alışveriş işlemlerinden yüzde 0,1 bonus kazanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maximum Kart ile yapacağınız her harcamaya karşılık yüzde 2 bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor. İş Bankası üye işyerlerinden yapılan 100 TL harcamaya 2 TL bonus, 500 TL harcamaya 10 TL bonus kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları