• ÇEYREK ALTIN
  428,22
  % 0,95
 • $ DOLAR
  5,8053
  % -0,12
 • € EURO
  6,6237
  % 0,10
 • £ POUND
  7,4107
  % -0,06
 • PETROL
  64,14
  % -0,48
 • BITCOIN
  64630,681
  % 4,35
 • BIST 100
  95.182
  % 0,00
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

Bankalara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır merak ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Okurlarımıza kredi kartı başvurularını hangi bankadan hangi şartlarda yapabileceğinizi bahsedeceğiz. Kredi kartlarının günümüz için bir ihtiyaç olduğunu söylemekte bir yanlış görmüyoruz. Ancak bazı bankalar yıllık kart ücreti adı altında, kazandıkları faiz ve gecikme bedelleri dışında ekstra gelir sağlamaya çalışmaktadır. Önceliğinizin bu tür ekstra ücret ve gereksiz yedek kartlara karşı olumsuz baktığınızı sizin ile ilgilenen müşteri temsilcisine iletmek olduğunu unutmayın. Bugünün avantajlarından faydalanmanız için size karşı oldukça yüksek baskı uygulayacaklardır, sadece ihtiyaçlarınızın farkında olarak gidin ve manipüle edilmenize izin vermeyin.

 

Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvuruşu garanti şekilde nasıl yapılır? Bu sorunun birden fazla yanıtı var ama düzenli bir maaş kartınız varsa sizin için işler oldukça kolaydır. Altı ay kadar çalıştığınız bir firmanın size maaşını aktardığı banka kartıyla birlikte, aynı banka için kredi kartı başvuruş yaptığınızda %80 olumlu sonuç doğuruyor. Peki hangi durumlarda olumsuz sonuç doğuyor? Genel anlamda daha önce kredi kartı kullanmış ya da kredi çekerek ödemelerini aksatmış ya da ödeme hiç yapmamış kullanıcılar kara listeye alınarak haklarında yasal işlem olabiliyor. Daha önce üzerinizde haciz olması da olumsuz bir etkendir bu süreçte. Ama bütün borçlarınız bitmiş ve altı ay boyunca düzenli bir maaş kartı kullanıcısı olduysanız eğer kredi kartı çektiğinizde olumlu sonuçlanabileceğini söylemekte sakınca yoktur.

Bu gibi küçük ayrıntılar sizin alacağınız puanı doğrudan etkileyeceği için işleri ciddiye almanızda fayda vardır.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmakta öğrencilere büyük kolaylıklar sağlıyor. Öğrencilerin özellikle banka kartı kullanırken, kredi kartı kullanımını da ekstra olarak yanlarında tercih ettiklerini gözlemleyebiliriz.

 

Anında Kredi Kartı

Kredi kartı veren bankalar neredeyse aynı faiz oranlarıyla müşterilerine yardımcı olmaktadırlar. Biz de bunun farkında olarak, daha önce maaş ya da bankamatik kartı için çalıştığınız hesaplardan birinde yatırım yapmanızı ve kredi kartı başvurusunda bulunmanızı öneriyoruz. Türkiye’de banka kartı müşterileri de internetten alışveriş yapabildiği için artık büyük kolaylıklar söz konusu.

En Kolay Kredi Kartı Veren Banka

Bankalarda yaptığınız etkileşimlerin neredeyse tamamı kayıt altına alınır. Daha önce çok fazla olumsuz kredi kartı denemesinde bulunduysanız eğer, banka bu bilgileri saklayarak sizi kırmızı kalem olarak nitelendirilen kara listesine almış olabilir. Kara listede olan müşterilerin de normal listeye geçmeleri minimum altı ay sürmektedir. Bankalara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır sorusunu siz değerli okurlarımızla birlikte açıklamaya çalıştık, umarız yazımızdan memnun kalmışsınızdır.

 

 

YORUMLAR YAZ
 • Banka Mevduat Faizi Neye nazaran Belirlenir?5 ay önce
 • […] Banka Mevduat Faizi Neye nazaran Belirlenir? […]