Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Anında kredi veren bankalar hangileridir? Acil krediye mi ihtiyacınız var? Oranlarına bakmadan önünüze sunulan kağıtları imzalamadan önce bir kez daha düşünün. En iyi faiz oranıyla size kredi verdiğini iddia eden bankalar, kısa vadede olmasa bile uzun vadede sizin paranızın değer kaybedeceği şekilde kendi kazançlarını sağlamaya çalışmaktadır. Siz değerli okuyucularımıza da kredi notu düşüklere kredi veren bankalar  (Kredi Hesaplama için tıklayınız)ve hızlı bir şekilde en iyi faiz oranlarıyla nasıl kredi alabileceklerini açıklamaya çalışacağız. Bugüne özel banka fırsatlarından da ayrıca söz etmeyi unutmayacağız. 2018 ekonomik krizini atlatırken, umarız yazımız sizin için de bir fırsat haline dönüşmeyi başarabilir.

Sms ile Anında Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi veren bankalar 2019 yılında sayıları oldukça yükselmiştir. Çünkü halkın ekonomik anlamda yaşadığı problemin farkında olan bankalar, ülkenin durumunu az da olsa normale çevirmek için ellerinden gelen fedakarlıkları yaparak Türkiye için büyük bir adım atmışlardır. Merkez bankası da faiz oranlarını 2018 yılbaşına kadar değişmeyeceğini açıklayarak, soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan bir haber vermiştir. Ülkemizin dayanışma içerisinde olması gereken bugünlerde sizlere elimizden geldiğince bilgi aktarmaya çalışacağız.

Sms ile kredi çekme avantajları son yıllarda oldukça arttı. Sms ile kredi başvurusu yaptığınızda daha önce kredi notunuza baktığınıza emin olmanız gerekmektedir. Eğer kredi notunuz tahmin ettiğiniz gibi yüksek değilse, normalde olan halinden daha da düşük hale gelecek ve siz birkaç ay boyunca başvuru yapsanız bile yine ret alacaksınız. Bunun farkında olarak müşteri temsilcileri ile sadece kredi notunuzu hesaplamak üzerine görüşmeler yapın ve kesinlikle kişisel bilgilerinizi vermemenizi öneririz.

İhtiyaç kredilerinde ise durum maalesef bir çok kullanıcı için sicilim bozuk hangi banka kredi verir sorularına yanıt aramakla geçiyor. Sicili bozulan bir çok Türkiye banka müşterisinin, çalışma hayatını yükseltmesi ya da sermaye artırımına gitmesi mümkün gözükmemektedir. Sicili temizlemek için ise çok kolay birkaç hamle dizisini hayata sokmanız yeterlidir. İlk olarak bütün borçlarınızın bittiğinden e-devlet üzerinden yapacağınız sorgu ile emin olunuz. Ardından düzenli bir işte altı ay sigortalı olarak çalışın. Bu sürecin sonucunda kredi kartı başvurusu yapın, büyük ihtimalle olumlu sonuçlanacaktır. Üç ay boyunca da kredi kartınızla kesin ödeyebileceğiniz tutarlarda alışveriş yapın ve bankanın güvenli müşteri profiline geri dönüş sağlayın. Sonraki süreçte kredi başvurunuz kesinlikle kabul edilecektir.

Kolay Kredi Veren Bankalar …

Kolay kredi veren bankalarda, başvuru kolaylığı olsa da garanti kredi vermek gibi bir durum söz konusu değildir. Sizin gibi müşteri adaylarının profillerini çıkartmak ve daha çok insana ulaşmak için yaptıkları bir reklam politikasıdır. O yüzden size tavsiyem, kredi notunuzu tam anlamıyla hesaplamadan hiçbir şekilde kredi başvurusunda bulunmamanızdır. Anında kredi veren bankalar hangileridir sorusuna birlikte yanıt aradık ve özellikle İş Bankası bu konuda profesyonel çözümler üretmektedir.

Sürekli olarak hızlı kredi veren liste değişiyor olsada Katılım bankaları bu konuda hızlıdır. Albaraka Türk, KuveytTürk vs. Faizli Bankalardan ING son yıllarda hızlı ve düşük kredi vermektedir.