Aidatsız Kredi Kartı Hangileri?

Bankalar tarafından sunulan kredi kartlarında aidat bedeli ödemek istemediğinizde aidatsız olarak sunulan kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Bu kapsamda birçok bankalar tarafından çeşitli zamanlarda çeşitli kampanyalar düzenlenebiliyor. Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu tarafından gerçekleştirilen yasal düzenleme doğrultusunda bankaların artık kullanıcılarına aidatsız kredi kartları sunması yasal kapsamda zorunlu hale gelmiştir.

Bu kapsamda birçok finans kuruluşları hem daha geniş bir müşteri yelpazesi oluşturmak adına ve hem de maksimum müşteri memnuniyeti elde etmek adına aidatsız kredi kartı hizmeti sunmaya başladı. Bu kapsamda bu bankaların şubesine başvuru yaparak pek çok farklı kredi kartlarını aidat ödemeden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Sunan Bankalar

Aidatsız kredi kartı sunan bankalardan biri Garanti Bankasıdır. Ülkemizde binlerce aktif müşteri tabanına sahip olan banka bu doğrultuda Bonus Flexi adındaki aidatsız kredi kartını hizmetinize sunuyor. Pek çok özelliklere sahip olan bu kredi kartı ile gerçekleştirdiğiniz harcamaları bir sonraki aya devretme şansına sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak gerçekleştirdiğiniz harcamalarınıza karşılık olarak yıllık olarak da ekstradan 50 TL bonus sunuyor. Axess Free aidatsız kredi kartı ile tanışmak için ise Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Akbank tarafından hizmete sunulan bu kredi kartınızdan her alışverişiniz karşılığında chip para elde edebilirsiniz. Kartınız üzerinden aynı zamanda taksitli olarak da alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peşin olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde ise tercihiniz doğrultusunda taksitlerinizde erteletme yapabilirsiniz. Nakit gereksinimlerinizde Hızlı Para, Taksitli Avans ya da SMS Para kullanabiliyorsunuz.

Aidatsız Kredi Kartı Sunan Diğer Bankalar

Aidatsız kredi kartı sunan diğer bankalardan biri Maksimum Kart sunan Türkiye İş Bankası’dır. Bu kart üzerinden maksimum üye işletmeler üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz karşılığında Maxi Puan elde edebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda tek seferlik ödemelerinizi erteleyebilir veya eşit miktarlar üzerinden pratik bir şekilde taksitlendirebilirsiniz. Kartınız üzerinden ATM cihazları üzerinden bireysel hesaplarınıza erişebilir ve bankacılık işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan World Eko Kart üzerinden de üye işletmeler tarafından sunulan pek çok imkanlardan faydalanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz World Puanlarınızı tercihiniz doğrultusunda TL olarak bozdurabilir, mobil cihazınız için kontör karşılığı olarak TL’ye dönüştürebilir veya ilgili işletmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Hangileri?