Abank Havale EFT Saatleri ve Ücretleri

Abank müşterileri günlük bankacılık işlemleri arasında yer alan uygulamalardan en çok para transferi işlemlerini kullanmaktadırlar. Havale ve EFT işlemi olarak kabul edilen para transferi işlemleri ile ilgili olarak Abank EFT havale saatleri ve ücretlerini düzenli olarak belirlemektedir.

Abank EFT Saatleri ve Ücretleri

Abank müşterileri kendi banka hesabından farklı bir banka hesabına para transfer etmek istedikleri zaman EFT işlemini kullanmaları gerekmektedir. Banka müşterileri hafta içi her gün resmi tatiller hariç EFT işlemini sabah 08.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında gerçekleştirebilmektedirler. Para transferinin gerçekleştirildiği her bir hizmet platformu için Abank EFT ücreti talep etmektedir. Buna göre banka müşterileri banka şubelerinden yapacakları EFT işlemi için en az 40 TL en fazla 600 TL olmak üzere miktarın %0,4 ile %0,5 arasında bir oranda ücret ödemek durumundadırlar. Para transferi için internet şubesine 2,4 TL ve geç EFT işlemi için 5 TL masraf ödemek durumundadırlar.

Abank Havale Saatleri ve Ücretleri

Bir Abank müşterisi kendi banka hesabından aynı bankanın farklı bir hesabına para transfer etmek istediği zaman havale işlemini kullanmaları gerekmektedir. Havale işlemini banka müşterileri haftanın her günü 7/24 olacak şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Yapılacak olan havale işlemi için banka müşterileri şubelerden yaptıkları para transferi için en az 20 TL en fazla 350 TL ve %0,5 oranı üzerinden havale ücreti ödemek durumundadırlar. İnternet şubesinde yapılan havale işlemleri için Abank herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadırlar.

Abank Havale EFT Saatleri ve Ücretleri